Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Beneks Makine Beneks Makine Beneks Makine Beneks Makine

Beneks Makine

Tarihçe

İstanbul Beylikdüzü'nde 2000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında faliyetlerini sürdüren BENEKS, bir mühendislik firmasıdır. Kurucu heyetinin tamamı mühendislerden oluşan firmamızın vizyonu da buna göre belirlenmiştir.

 

1988 yılında faliyetini başlatan ve günümüze kadar olan süreçte, kesintisiz olarak Tekstil sektörüne hizmet etmiş olan firmamız, kumaş boyahanelerinde kullanılan apre ve kumaş hazırlama makineleri konusunda uzmanlaşmış ve elde ettiği pazar payı ile sektörde söz sahibi olmuştur. 1998 yılında ürün gamına, Kumaş Boyama Makine grubunu da dahil eden firmamız, “Rekabet Fiyatta Değil Kalitededir” ilkesini esas aldığından boyama makinelerinde pazardan daha çok pay almak yerine, kalite ve kaliteli sonuçlara ilgi duyan müşteri profilini hedef seçmiştir.

 

Üretiminin %75 ini ihraç eden firmamız, ihracat yaptığı pazarlarda ülkemize yakışır işler yapmakta ve yaptığı işlerin arkasında durmaktadır ve duracaktır.

Bize Ulaşın
Beneks Makine

Beneks Makine

Vizyon ve Misyonumuz

VİZYONUMUZ

Kullandığımız ekipman ve materyallerin uygulama ve kullanımlarında personelimize nihai ürün noktasında müşteri ve personeline, uyumlu güvenle ve sağlıklı şartları sağlamak üzere gelişen teknolojiden maksimum ölçüde istifade etmektedir.

 

MİSYONUMUZ

Taahhüt ve terminlerimize sadık kalarak, Ar-Ge destekli; norm ve standartlar ölçeğinde kaliteli üretim yapmak ve müşterilerinin talep ettiği servis veya teknik desteği en hızlı ve en üst düzeyde vermektir.

Beneks Makine

Kalite Politikamız

BENEKS MAKİNE olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak değişen talepleri hızlı bir şekilde tespit etmek ve karşılamak, zamanında projeleri gerçekleştirmek, kaliteli ürün/hizmet sunmak ve rekabetçi fiyatlarla müşterilere ulaşmak temel önceliklerimizdir.

Yüksek teknolojiyi takip ederek müşteri tatminini sürdürmek, personelimizin kalite bilincini güçlendirmek ve eğitimle desteklemek, çevre dostu ve güvenilir makineler üreterek sektörde lider olmak hedeflerimiz arasındadır. Aynı zamanda personel mutluluğunu ve motivasyonunu önemseyerek sürekli iyileştirme anlayışını benimsemekteyiz. Ulusal ve uluslararası standartlara uymak konusundaki kararlılığımızla, BENEKS MAKİNE olarak kalite politikamızı tüm çalışanlarımızla paylaşarak bu hedeflere ulaşmayı taahhüt ediyoruz.

Beneks Makine